Реєстрація доменного імені:

Будинку

SiteMentrix сайту з CMS,

Створи свій сайт з SiteMentrix CMS сайту генератора. За допомогою SiteMentrix ви зможете побудувати свій власний веб-сайт всього за 4 простих кроки. ви зможете внести зміни в ваш сайт на більш пізньому етапі з вашого браузера. Це простий спосіб зберегти ваш сайт до побачення! Ви можете спробувати його безкоштовно з нашого Світу версії, ви можете перейти на Pro версію на більш пізньому етапі, якщо хочете. Докладніше нижче, або почати роботу з вашим власним безкоштовну пробну версію зараз!

1. Створіть свій сайт 2. Виберіть ім'я веб-сайту 3. Контактна інформація 4. Оплата (якщо це необхідно)
sitementrix крок дизайн сайту SiteMentrix Builder Другий крок - вибрати ім'я веб-сайту SiteMentrix Builder Крок 3 - Контактна інформація SiteMentrix Builder Крок 4 - Оплата (якщо необхідно)
 

Створіть свій сайт зараз, швидкий Інтернет

Чи є у вас немає досвіду веб-сайтів? SiteMentrix CMS Сайт Builder допоможе вам створити свій власний професійний сайт крок за кроком. Ви можете вибрати з більш 100.000 комбінацій дизайну. Ваш новий веб-сайт може бути в мережі всього за 15 хвилин, слідуючи нашим 4 простих кроки.

   

Проста настройка

Після того як ви зробили свій сайт, ви зможете вводити текст або зображення з SiteMentrix від вашого браузера. SiteMentrix в даний час використовується як бізнес-професіоналів, а також для особистого користування. Зберігання Вашого сайту останню дату ніколи не було простіше з нашої зручної системи управління контентом.

 

Видання

Світла : 1 місяць безкоштовної пробної версії, то € 0.50 в місяць. Ваш сайт буде отримати адресу SiteMentrix піддомен, наприклад, "myname.sitementrix.com". Всі функції доступні. 2 Мб пам'яті. Ні послуг електронної пошти. Підтримка електронною поштою. Телефон підтримки (*).

Pro : € 2.00 в місяць. Посилання багато доменні імена на ваш сайт, як ви хочете, наприклад, " http://www.sitementrix.com/ ". Всі поточні функції доступні. 100 Мб пам'яті. Послуги електронної пошти лише для € 1.00 в місяць. Підтримка електронною поштою. Телефон підтримки (*). Безкоштовний ваучер на місяців 3 оптимізації 12Rank SEO.

Користувальницькі : Ті ж характеристики, як наше Pro пакет. Однак він також включає в себе спеціально розроблені веб-сайту , з 250 Мб для зберігання тільки € 39.95 в місяць. Безкоштовний ваучер на 1 років 12Rank оптимізації SEO.

 

In 15 minuten uw website online met SiteMentrix Website Builder
Geef een SiteMentrix website kado