Реєстрація доменного імені:

Будинку

Реєстрація доменів. Дізнайтеся більше про наших можливостей!

Навіщо купувати реєстрації домену від 12BuyDomain?

DNS Майстер і Advanced DNS редактора

DNS майстер дозволить вам легко вносити зміни в налаштування домену. Якщо у вас вже є досвід роботи з налаштуваннями DNS Ви можете використовувати наші Advanced DNS редактора.

Повний контроль доменне ім'я

Щоб встановити ваш власний сервер імен ви можете використовувати наш просунутий редактор DNS. Вам буде надано безкоштовний доступ до нашого сервера DNS в Нідерландах, США, Бразилії та Singepore.

Збірка сайту withSiteMentrix CMS 

6 місяці безкоштовно створити свій сайт з SiteMentrix конструктор сайтів CMS. Створення сайту професійно в 4 простих кроки, який займає всього 15 хвилин. Це найпростіший спосіб зберегти ваш сайт в актуальному стані.

Залиште свій домен, безкоштовний основних веб-сторінки

Якщо у вас немає сайту, ми пропонуємо Вам безкоштовну парковку сторінку.

URL Forwarding без реклами

Перенаправлення трафіку на інший домен. Ви можете додавати, змінювати або видаляти пересилку клієнтів порталу. Створити свій сайт зараз!

Знижки на наш поштовий сервер

Ви зможете зробити необмежену адрес електронної пошти, а також керувати своїм власним онлайн-домен електронної пошти. Вам також буде дана професійних анти-спам і анти-вірус фільтра, і ви можете читати вашу електронну пошту за допомогою смартфона за допомогою IMAP (iPhone, Android і Windows Mobile і Windows Phone).

Простота у використанні

Наші Customer Portal дає вам повний контроль над вашим доменом. Вона має зручний інтерфейс, який дозволяє легко керувати кількома доменами, піддоменів, перенаправлення доменів, A-записи серверів імен, блокування, переклади і багато іншого. Інтернет-магазин магазину або інший простий у використанні варіант!

Допомога в покупці та використанні

Наші співробітники завжди будуть готові допомогти вам. Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті або по телефону.

Швидкий онлайн-реєстрації

Попросіть вашого домену і поштового сервера онлайн в лічені хвилини. Використовуючи наш веб-сайт будівельник SiteMentrix ви могли б мати свій сайт в Інтернеті всього за 15 хвилин.

Міжнародний хостинг платформи

У нас є сервери в Європі, Америці, Сінгапурі і Бразилії. Це глобальний охоплення буде гарантувати швидкий доступ до вашого сайту. Ви зможете вибрати, який сервер виступає в якості основного сервера. Побудуйте сайт з нами!

Верхній рівень DNS-серверів

Ми пропонуємо професійне середовище DNS. Всі зміни обробляються негайно. Якщо зміни дійсні на всіх 6 з наших серверів DNS, то він буде відтворений в 5 різних країнах.

Продовження домену для рекламованої ціною

Коли прийде час оновити ваше доменне ім'я, ми будемо стягувати плату тією ж ціною, ви спочатку заплатили. Є ніяких прихованих витрат. Багато реєстратори доменів стягувати набагато більш високі ціни у 2-й рік, але не з нами! Продовження домену = реєстрації доменів

Передача блокування

За замовчуванням блокування передачі буде далі, яке захистить вас від крадіжки домену. 

Реєстрація доменів наявність місць та ціни